Každý z popela vstal, a když zemře, na prach se promnění.

Březen 2008

Od Káji

30. března 2008 v 18:33 | Molly |  Diplomky
Tenhle obrázek sem dostala od Káji za stálou návštevnost. Hezké ne?

Kočky

30. března 2008 v 16:44 | Molly |  Animace
Takové animace s kočičkami. Našla sem to tady

Za 1. bleskovku na Dandy stránky

29. března 2008 v 13:57 | Molly |  Diplomky
Název mluví za vše.

Obrázek Akely Taky

29. března 2008 v 12:44 | Molly |  Obrázky - zvířata
Tenhle obrázek kreslila Akela Taka, a našla jsem to na jejich stránkách (www.akelataka.com) Mě se to hodně líbí a určitě i Dragey :)))

Dva obrázky

29. března 2008 v 11:48 | Molly |  Tradiční tvorba
Tak tenhle je pro Thanatose ale omlouvám se že to tak dlouho trvalo. Ty křidílka jsou naschvál takové malé, a omlouvám se za kvalitku, foceno mobilem.
A tenhle japonec je kreslený fixami z nudy. Ať se líbí.

Králíček Marry

27. března 2008 v 18:01 | Molly |  Můj blog a já
Tak adoptovala jsem si nové zvířátko u káji. A bylo tam napsané že ho mám sem dát a dát i ty věci co tam dala (trochu jsem ty slova doplétla heh)
Tohle je Merry. A prý potřebuje kamarádajít na louku a holiče
Snad jsem to udělala dobře.

Soutěžící do kreslící soutěže

26. března 2008 v 15:18 | Molly |  Ostatní soutěže
Tak tady máme první soutěžící. Soutěž ještě nezačne, dnes má přibít nový ale ze dvěma přece nemůžem soutěžit. Takže si ještě počkáme na dalších musí tu být alespoň tři obrázky.
Soutěží z jménem Nymonyrya. Jméno obrázku je Molly. V jednoduchosti je síla!!! :D Byl nakreslený 25.3.2008 pastelkami KOH-I-NOR na A4.
Tak takhle mě stvárnila dračice Dragea. Nakreslila mě s mím přítelem Jannysedem, jmenuje se prostě Jannysed a Molly. Nebo opačně? No to je jedno. Byl nakreslen včera to jest 26. 3. 2008. Na A4 pastelkami.

Modrý dráček a dráček Lanie

25. března 2008 v 17:27 | Molly |  Tradiční tvorba
Tenhle obrázek sem kreslila cca 3 hodiny pastelkami na A4. Bohužel kvalitka nic moc, je to totiž foceno mobilem. Pozadí se mi dělat nechtělo tak to i tak dopadlo.
A tady je dráček Lanie, ze stilizovanou hlavou. Lineart centropenem, a ostatní barvičkami. A4 asi půl hodiny. Opět foceno mobilem.

Můj přítel Jannysed

25. března 2008 v 16:11 | Molly |  Můj blog a já
Teď vám řeknu něco o mém přítelovi Jannysedovi. Je taky dralf, jako já.
Celé jeho tělo je chlupaté a má modrou srst.
Teď vám řeknu co má na hlavě. Jeho hlava je vlčí. Oči jsou vlčí, červené, trošku sešikmené a má přes oko škrábanec (jako Scar:)). Nos je černý a vlčí. Uši jsou hrozně dlouhé, asi takové jako jsou dračí rohy a mají fialový vnitřek. Po bocích vlčí tlamy vyčuhují dva ostré zuby, a ty jsou trošku zahnuté.
A teď k tělu. Od hlavy, po zádech až ke konci ocasu se táhne fialová hříva jako u mě. Na hlavě je hříva dlouhá a je fialové barvy. Stejné barvy je i bradkana tlamě. Na zádech jsou dva křídla s bledě fialovou blánou. Na břichu je bledoulinko modrá srst.
O nozích. Od spodu nohou po kolená je barva srsti stejná, jako na břichu. Na každé noze jsou tři prsty a na zadních dračích je na patě čtvrtý, kratší, stejně jako u dracích. Na levé přední noze má býčí tetování.
A ještě ocas. Na konci ocasu je fialový chomáček dluhších chlupú. Ocas je samozřejmě dračí. K ocasu už nevím co říct. Prostě tam toho více nemá.
No a ještě velikost. Jeho velikost se rovná trošku většímu člověku, to znamená dva metry. Plus ještě dvoumetrový ocas a křídla stejné velikosti.
A teď povaha a podobně
Nemá rád moc velkou společnost. Když je naštvaný a tak podbně, vejde do jeho těla jeho temné já Darkdron. Tehdy celí sčerná. Oči už nemají zreničky a svítí. Někdy se u něj objevují náznaky sebezáhuby, uyiffání se k smrti (idiot) a tak podobně.Hrozně rád dlouho spává a newim proč.
Ovládá skoro každou magii. Je to vzorný žák. Oba nás vyučuje starý mudrc drak Fractrey.
Tak to je asi vše. Už není co o něm psát

Finále SONB

25. března 2008 v 15:43 | Molly |  Ostatní soutěže
Tak lidi shánějte hlasy, je tu finále SONB. Tady soutěžící:

Za 3. místo v SONB

25. března 2008 v 15:41 | Molly |  Diplomky
Tak a skončilo se nám 2. kolo SONB a máme tu 3.místo Gratuluji!

Soutěž: Nakresli adminku

25. března 2008 v 15:32 | Molly |  Ostatní soutěže
Tak lidičky, vyhlasuju novou soutěž o nejlepší pokus o nakreslení mého charakteru. Obrázek zatím nedodám, o to tu i de, musíš se řídit mím popisem. Obrázek může být i portrét. Může to být fanart, komix, nebo prostě zobrazení mého charakteru. Múže to být i jiná s uvedených kategorií. Svoje obrázky mi posílejte na mail : egiertlova@gaya.sk nebo mi dejte odkaz na obrázek z jiné stránky.
Tady jsou podmínky do soutěže:
1) Obrázek musí obsahovat váš podpis(skutečné jméno nebo přezdívku ktero kdekoliv používáte, napr. jako já Molly)
2) Obrázek nesmí obsahovat žádné vulgarizmi ani nesmí být eroticky zaměřený.
3) Podpis nesmí být udělaný na počítači, jedině že by byl obrázek namalovaný v počítači, tehdy může být podpis v počítači.
Dobrovolné podmínky:
1) Do soutěže můžete přidávat i tvorbu vymodelovanou jakýmkoliv modelovacím materiálem, nebo postavený z rúznych materiálú, koláží, jako například papírová mozaika popřilepovaná na papír, nebo vlastní tvorbou. Prostě čímkoliv.
2) Můžete mě zobrazit i s mím přítelem Jannysedem, kterého popis bude ještě dnes zvereiněn v rubrice "můj blog a já". Nesmíte však porušit podmínku č.2.
3) Pozadí nemusí na obrázku být.
4) Obrázek nebo jiná tvorba může obsahovat i romantické výjevy jenom ne erotické.
A tyhle údaje vyplňte k posílanému obrázku nebo do komentářú:
1) Jméno s kterým chcete soutěžit
2) Jméno obrázku, nebo tvorby s ktrým chcete soutěžit (napr. když mě nakreslíte s lízátkem, tak napište napr. Molly s lízátkem, nebo jak jinak chcete)
3) Datum nakreslené nebo vyrobené tvorby
4) materiál který byl použit na tvorbu (napr. když mě nakreslíte pastelkami, tak napište pastelky a jestli víte tak můžete i značku)
5) Formát papíru na který byl obrázek nakreslen, nebo když je vymodelovaný tak přibližnou velikost
Tak hodně štěstí a zábavy při malování a soutěži!!!

...dinosaura

25. března 2008 v 14:52 | Molly |  Pojmenuj alias bleskofky
1) Pojmenuj dinosaura
2) Jak se jmenuje rasa?
3) Latinský název (napovinné)
4) Máš rád/a dinosaury?

Gummy maci

23. března 2008 v 19:57 | Molly |  Ftípky
Tak omlouvám se že jsem tu tak dlouho nic nepřidala ale neměla jsem na to nějak čas. Tyhle videika asi každý zná, malý yelený medvídek
A tady je ten istý medvídek jenomže takové dlouhé a nové provedení. Určitě si to koukněte.

Za bleskovku

18. března 2008 v 16:42 | Molly |  Diplomky
Tohle jsem dostala od Káji za 8.bleskajdu. Hezké že?

Dračí tutoriál

17. března 2008 v 19:44 | Molly |  Tutoriály
Tak na deviantu jsem našla takový tutoriál, tak doufám že pomúže. Upozorňuji že je po anglicky. Jen mi tam vadí ty blbinky co tam popsala.
Jenom jsem nenašla ten její další tutoriál na obarvení.

Draci ufouni - obrázky

17. března 2008 v 19:14 | Molly |  Dračí obrázky, animace, povídky...
Newim odkud to je tak nenapišu zdroj. Tak tady máte obrázky drakú ufounů, aneb já jim říkám Dračí Alien. Hehe husté ne?
nejprve skelet:
zase něco podobného, myslim že by se na tom docela dala studovat anatomie draka:
tenhle obrázek se mi hrozě líbí:
tenhle obrázek je od ohnivé dračice Dragarty:
Tady takový dráček alienáček :

newim jestli je to přímo ufoun, ale mě to tak připadá:
A tohle mi ještě přijde jako ufoun, ale to je asi vše:

Dračí druhy

17. března 2008 v 19:04 | Molly |  Drakologie, dračí fakta, zajímavosti
Našla jsem nějaké ty info o dracích různeho druhu barvy, a jestli se mi bude chtít tak jich později rozepíšu do encikolpedie. Tohle jsou hádám nejznámější obrázky druhú drakú.
Bronzový drak
Bílý drak
Měděný drak
Modrý drak
Zelený drak
Mosazový drak

Kapitola 2. - V temném lese

16. března 2008 v 13:48 | Molly |  Kapitolový příběh o jednorožcích
Po dlouhé době přináším další kapitolku.
"Už je pozdě." řekla si Flaimy. Našla si jeskyni, ve které mohla přespat. Nanosila jsi do něj trávu a slamu, tak si udělala pelíšek, který se stal pohodlným a Flaimy v něm mohla přespat. Uvelebila se a usnula. V noci, se ji zdál velmi podivný sen. Napadl ji nejobávanější ekvempín vůbec. Ramoonth. Ekvempínové, a to dokonce ani Ramonth nebili masožravý, ale v tomhle sně, se to změnilo. Ramoonth ji napadnul při krystalovém jezírku. Flaimy spadla a rozzuřený ekvempín ji kousnul do břicha. Flaimy se vytrhla se snu a vyběhla s jeskyně ven.
Už bylo ráno. Ptáčkové zpívali a vše pokryla ranní rosa. Flaimy byla dehydrovaná a rozhodla se, že si zajde uhasit žízeň do krystalového jezírka. Ne nadarmo se tenhle les volal temný. Všechno bylo černé nebo tmavé i zvířátka a rostliny, ale tohle vše nebilo nikdy zlé nebo zlomyslné. Flaimy začala pít. Voda byla chutná a neškodlivá, ale byla tmavě modrá, jako vše je tmavé. Najednou slyšela nějaké zašuchotání v křoví. Otočila se k němu, ale nic tam nebylo. Pak se otočila spět a pila sál. Najednou se z křoví opět ozvali zvuky. Když se Flaimy otočila, křoví se hýbalo. Flaimy se přikrčila k zemi. S křoví něco s erdžením vyletělo, ale nic neviděla. Slyšela jenom erdžení a dupot kopyt. Spadla a najednou pocítila ukrutnou bolest, jako kdyby se do jejího těla někdo pokoušel dostat. Při ukrutné bolesti si vspoměla na svůj sen o ekvempínovi. Stalo se to na stejném místě a stejně se to odehrálo až na to, že Ramoonth nebyl neviditelný. Najednou pocítila takovou bolest jako ve snu, když ji Ramoonth kousl. Flaimy omdlela a ležela tam takhle asi tři dny.
Polomrtvé tělo obkolesili zvířata a brečeli nad ním, jako nad vlastním sourozencem. Až ráno se to změnilo. Flaimyna srst zčernala, a z hřívy ji vypadali kytičky, které nosila celí život. Její krásný ocas se změnil na ocas kostěný. Hříva zmodrala, křídla zčernala a stali se dračími. S tlamy ji vystřelili dva ostré tesáky. Oči zasvítli, zreničky zmizli, ale Flaimy pořád viděla. Dokonce ještě líp. Postavila se a skodoradoštním výsměchem se zasmála. Všechny zvířátka se rozprchli. Věděli totiž, že do Flaimynho těla vlezla nejobávanější, jednoroží démonka - Crowth.

Dračí příběh

15. března 2008 v 12:59 | Molly |  Dračí filmy, videá a ostatní
Tak u tohohle jsem brečela jak mimino. Je to fakt smutný. I vy se možná rozbrečíte, ale aspoň nebudete sami :)))